Wystawy wirtualne

Krzyżówka Przyrodnicza - wystawa pokonkursowa, II edycja z 2014/2015 r.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Przyrodniczą „Moje działania na rzecz poprawy stanu środowiska” 2 edycja.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów oraz słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Zasady uczestnictwa w konkursie, jak i kryteria oceny prac, zostały przedstawione w Regulaminie konkursu.

Na konkurs wpłynęło 428 prac. Komisja Konkursowa dokonała wyboru i nagrodziła 3 prace oraz wyróżniła 40 dzieł. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie w dn. 13.06-30.06.2015 r.

Oceniono poprawność wykonania zadań, terminowość nadesłanych prac, wykorzystanie znaczenia roli świadomości proekologicznej w życiu społeczności, umiejętność wykorzystania elementów ochrony środowiska, umiejętność wykorzystania elementów ochrony środowiska i zrównoważnego rozwoju, uczestnictwo – w czasie trwania konkursu- w zajęciach edukacyjnych lub zwiedzaniu Muzeum, szatę graficzną, ciekawe ujęcia, czytelność oraz estetykę opracowania.

Poniżej zamieszczamy nagrodzone i wyróżnione prace. Wszystkim zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom Konkursu, serdecznie gratulujemy!


1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Prace wyróżnione


 

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i wystawami


22 522 66 30 - sekretariat
e-mail: mlij@muzeum.warszawa.pl

ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa
Zobacz na mapie