Business events

Na czas imprezy do Państwa dyspozycji oddane są trzy piętra budynku Koszary Kantonistów, w tym wszystkie sale wystawowe oraz czytelnia. Wszystkie sale Koszarów Kantonistów są klimatyzowane. Z uwagi na drewniane wykończenie pomieszczeń, palenie możliwe jest jedynie przed budynkiem, w specjalnie do tego przygotowanych miejscach.  Zakładamy, że zwiedzanie wystaw stałych może być potrzebnym odpoczynkiem pomiędzy kolejnymi punktami programu, jak również sposobnością przeprowadzenia mniej oficjalnych rozmów biznesowych.

Goście mogą korzystać z dozorowanej szatni. Mają też do dyspozycji trzy toalety na parterze (w tym jedna dla osób na wózkach inwalidzkich). W trakcie imprezy nad Państwa komfortem będzie czuwać kilkuosobowa obsługa muzealna (wedle życzenia także anglojęzyczna). Oferujemy profesjonalne nagłośnienie w obrębie całego budynku i dziedzińca przed wejściem. Do Państwa dyspozycji możemy udostępnić sprzęt RTV: odtwarzacz video, odtwarzacz DVD, rzutniki: multimedialny i pisma oraz 46-calowy telewizor.

  • Pomieszczenia.

Konferencje i odczyty, w zależności od ich liczebności, odbywają się zwykle w czytelni lub w sali wystaw czasowych. Jednak zagospodarowanie tych pomieszczeń jest zależne od Państwa życzenia. Czytelnia – dobrze oświetlona, stylowa, z widokiem na padok z końmi. Może pełnić funkcje sali konferencyjnej (max. 30 osób), bufetu lub też pomieszczenia gospodarczego. Sala wystaw czasowych – największa z sal muzealnych (pow. 120m2), mogąca pomieścić do 250 osób (w przypadku imprez „stojących”) lub do 100 osób (siedzących). To obszerne pomieszczenie, niedaleko wejścia głównego, przedzielone jest ścianą z arkadowymi przejściami. Wnętrze nowoczesne i jasne, zależnie od liczby gości, może mieścić oprócz części konferencyjnej także stoły z cateringiem.

W zależności od przyjętych ustaleń możemy podjąć się także organizacji poczęstunku. Przygotowanie potraw powierzane jest wtedy znanej i sprawdzonej restauracji. Menu ustalane jest w porozumieniu z Państwem, niewiele przed imprezą. Na polecenie zasługuje tu w szczególności, cieszące się dużym uznaniem gości, jadło myśliwskie – pieczone dziki, baranina lub grochówka, które stało się naszą „muzealną” specjalnością.

  • Warunki finansowe.

Nasza oferta jest każdorazowo dostosowywana do potrzeb klientów, stąd też i koszt imprezy jest określany indywidualnie.

  • Istotne uwagi.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że wystrój wnętrza sali wystaw czasowych zmienia się, w zależności od charakteru prezentowanych dzieł i tematyki ekspozycji. Może się zdarzyć, że z uwagi na rygorystyczne wymagania jakich wymagają niektóre techniki wykorzystanie sali wystaw czasowych będzie w określonym czasie niemożliwe. Żeby tego uniknąć prosimy o wcześniejsze rezerwowanie terminu imprezy.


 

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i wystawami


22 522 66 30 - sekretariat
e-mail: mlij@muzeum.warszawa.pl

ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa
Show on the map