Warning: Declaration of Selective_Walker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /muzeumwarszawapl/cms/wp-content/themes/html5blank-stable/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Selective_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /muzeumwarszawapl/cms/wp-content/themes/html5blank-stable/functions.php on line 0
Prelekcja Magdaleny Saracyn pt. „Aktywność i użytkowanie konia-emeryta” : Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa – Oddział Muzeum Łazienki Królewskie

"Prelekcja Magdaleny Saracyn pt. „Aktywność i użytkowanie konia-emeryta”"

18 maja 2017 r., godz. 18.00

18 maja 2017 r. o godz. 18.00 odbyło się spotkanie pt. „Aktywność i użytkowanie konia-emeryta”, które poprowadziła Magdalena Saracyn.

Przed spotkaniem można było – także bezpłatnie – obejrzeć wystawę „Dziękuję ci koniu”.
Podczas prelekcji dowiedzieliśmy się o aktywności ruchowej konia-emeryta. O tym, że ruch to życie, że tzw. „zielona trawa”, to często zły pomysł, o możliwościach ograniczania chronicznego bólu, masażach, stretchingu. O tym, że koń, to nie tylko nogi, ale i zęby, i wątroba, a przede wszystkim głowa, którą trzeba czymś zająć. I wielu, wielu innych rzeczach.

Magdalena Saracyn – zootechnik, zoofizjoterapeuta. Ukończyła kursy: masażu i streczingu, zoofizjoterapii, powięziowej terapii manualnej i akupunktury weterynaryjnej.

Pisze o swojej pracy:

„Dzięki fizjoterapii można uśmierzyć ból, poprawić mobilność oraz przyspieszyć powrót do zdrowia i pełnej sprawności po kontuzjach, a w przypadku schorzeń związanych z wiekiem spowolnić procesy starzenia się aparatu ruchu. Również zdrowe zwierzęta korzystają z moich umiejętności. Koniom i psom startującym w zawodach opieka fizjoterapeuty pozwala lepiej znosić trudy treningów i osiągać lepsze wyniki, a masaż relaksujący sprawia wiele frajdy.”

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i wystawami

22 522 66 30 - sekretariat
e-mail: mlij@muzeum.warszawa.pl