Warning: Declaration of Selective_Walker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /muzeumwarszawapl/cms/wp-content/themes/html5blank-stable/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Selective_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /muzeumwarszawapl/cms/wp-content/themes/html5blank-stable/functions.php on line 0
Prelekcja Alicji Świetlikowskiej pt. „Medycyna weterynaryjna a problemy geriatryczne u koni” : Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa – Oddział Muzeum Łazienki Królewskie

"Prelekcja Alicji Świetlikowskiej pt. „Medycyna weterynaryjna a problemy geriatryczne u koni”"

20 maja 2017

20 maja 2017 r. o godz. 16.00  odbyła się prelekcja pt. „Medycyna weterynaryjna a problemy geriatryczne u koni”, którą wygłosiła Alicja Świetlikowska.

Na spotkaniu można było dowiedzieć się na co zwracać uwagę u koni „emerytów” – co powinno nas niepokoić w zachowaniu i wyglądzie konia. Znowu okazało się, że to nie aparat ruchu najbardziej doskwiera większości „staruszków”, ale zęby. Pamiętajcie – do końskiego pyska trzeba zaglądać nie rzadziej niż co pół roku i zawsze wtedy, gdy coś nas zaniepokoi.

Alicja Świetlikowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Należy do zespołu Szpitala Koni Służewiec, gdzie wcześniej odbywała staż.

Pisze o sobie:

„Pochodzę z Malborka, fascynacja końmi towarzyszy mi od lat najmłodszych, a nawiązanie więzi z końmi umożliwiały mi nauka jazdy, a następnie praca w jednej z pomorskich stadnin. Od niedawna posiadam swojego karego nastolatka, którego w perspektywie czasu mam nadzieję podziwiać na szczęśliwej emeryturze.”

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i wystawami

22 522 66 30 - sekretariat
e-mail: mlij@muzeum.warszawa.pl