Tor Służewiec – kraina konia wyścigowego
5 - 30 września 2016

Od 5 do 30 września 2016 r. Tor Służewiec wraz z Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa zaprasza do Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich na wystawę fotografii pt.: „Tor Służewiec – kraina konia wyścigowego”. Partnerem wystawy jest Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

Wystawa prezentuje spowity zielenią świat znajdujący się niemalże w centrum Warszawy. Na zdjęciach uchwycono piękno koni wyścigowych w galopie, ich majestatyczne ruchy, emocje jeźdźców i walkę do ostatnich metrów o zwycięstwo w każdej gonitwie.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów na świecie. Od kilkudziesięciu lat gromadzi w trakcie sezonu zarówno rzesze pokoleń warszawiaków, jak i turystów z kraju i z zagranicy. Weekendowa wycieczka na służewiecki tor to znakomita okazja do relaksu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w miejscu gdzie można odpocząć, a równocześnie przeżyć sportowe emocje związane z rywalizacją dżokejów i koni na torze.

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualnościami i wystawami

22 522 66 30 - sekretariat
e-mail: mlij@muzeum.warszawa.pl