Wersja kontrastowa | Mapa strony |



Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie

w Łazienkach Królewskich

Strona główna > Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna


I. DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

 

imię i nazwisko: Grażyna Minuczyc

stanowisko: Główny Księgowy

e-mail: g.minuczyc@muzeum.warszawa.pl, ksiegowosc@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 46


imię i nazwisko: Agata Salamończyk

stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

e-mail: a.salamonczyk@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 43

 


imię i nazwisko: Dorota Kolasa

stanowisko: Specjalista ds. finansowych

e-mail: d.kolasa@muzeum.warszawa.pl

tel.: 22 522 66 43


II. DZIAŁ SZTUKI

imię i nazwisko: Emilia Bzicka

stanowisko: Kustosz muzealny

e-mail: e.bzicka@muzeum.warszawa.pl, sztuka@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 36


III. DZIAŁ PRZYRODNICZO-ŁOWIECKI

imię i nazwisko: Anna Posłuszna

stanowisko: Asystent muzealny

e-mail:  a.posluszna@muzeum.warszawa.plprzyroda@muzeum.warszawa.pl,

tel: 22 522 66 35


IV. DZIAŁ HIPOLOGII

imię i nazwisko: Hanna Łysakowska

stanowisko: Starszy Kustosz, Kierownik Działu Hipologii

e-mail: h.lysakowska@muzeum.warszawa.pl, hipologia@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 41


imię i nazwisko: Hanna Polańska

stanowisko: Kustosz muzealny

e-mail: h.polanska@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 49


V. DZIAŁ OŚWIATOWY I WYSTAW

imię i nazwisko: Urszula Sikorska

stanowisko: Kierownik Działu Oświatowego i Wystaw

e-mail: u.sikorska@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 33


imię i nazwisko: Anna Hrynkiewicz

stanowisko: Kustosz służby bibliotecznej

e-mail: a.hrynkiewicz@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 38


imię i nazwisko: Sylwia Kunicka (urlop macierzyński)

stanowisko: Adiunkt muzealny

e-mail: s.kunicka@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 39


 

imię i nazwisko: Mariola Sztorc

stanowisko: Asystent muzealny

e-mail: m.sztorc@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 39


imię i nazwisko: Katarzyna Antoszewska

stanowisko: Przewodnik muzealny

e-mail: k.antoszewska@muzeum.warszawa.pl


VI. DZIAŁ KONSERWACJI

imię i nazwisko: Lidia Męczyńska

stanowisko: Główny Konserwator, Adiunkt konserwatorski, Kierownik Działu Konserwacji

e-mail: l.meczynska@muzeum.warszawa.pl, konserwacja@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 34


imię i nazwisko: Bogumiła Mirocha

stanowisko: Starszy renowator

e-mail: b.mirocha@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 34


VII. DZIAŁ TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNY

imię i nazwisko: Marek Makówka

stanowisko: Kierownik Działu Techniczno-Administracyjnego

e-mail: m.makowka@muzeum.warszawa.pl, administracja@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 44


imię i nazwisko: Andrzej Domański

stanowisko: Główny Specjalista

e-mail: a.domanski@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 44


imię i nazwisko: Beata Cyzio

stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych

e-mail: b.cyzio@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 44


VIII. SEKCJA DS. OSOBOWYCH I ORGANIZACYJNYCH

imię i nazwisko: Ewa Zambrowska

stanowisko: Kierownik Sekcji ds. Osobowych i Organizacyjnych

e-mail: e.zambrowska@muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 31


IX. SAMODZIELNE STANOWISKO DS. OBSŁUGI PRAWNEJ

imię i nazwisko: Agata Abramowska

stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Prawnej

e-mail: a.abramowska@muzeum.warszawa.pl

tel: 22 522 66 40


POWRÓT

Wytwarzający: Piotr Świda
Udostępniajacy: Agata Abramowska
Czas wytworzenia: 20/11/2008
Czas modyfikacji: 13/06/2017


Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Szwoleżerów 9, 00-464 Warszawa,
tel.: 22 522 66 30 fax. 22 628 46 99, www.muzeum.warszawa.pl, mlij@muzeum.warszawa.pl